Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Plas sherri në plazh, djem e vajza rrihen keq me njëri-tjetrin (FOTOT)

Një sherr masiv ka ndodhur në plazhin e Broadstairs, Kent në Britaninë e Madhe. Edhe pse Britania vijon të jetë vendi më i goditur në Europë nga Covid-19 qytetarë të shumtë nuk kanë pyetur për pandeminë dhe janë ‘dyndur’ nëpër plazhe.

Ndërkohë siç raportojnë mediat e huaja, në Broadstairs, Kent, disa vizitorë të plazhit u përfshirë në një përleshje, ndërsa dukshëm u harruan edhe rregullat e distancimit social për shkak të pandemisë.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën, ndërsa nuk dihet motivi i ngjarjes në fjalë. Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

[gallery ids="1061670,1061669,1061672,1061668,1061671,1061674,1061673"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore