Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Oriola Marashi “frikëson” fansat, shfaqet me thikë të madhe në dorë: Menduat se do vrisja të dashurin? (FOTO)

Prej disa ditësh, Eros Grezda dhe Oriola Marashi, vendosën që lidhjen e tyre ta bënin publike.

Tani që dyshja e njohur ka vendosur që të mos fshihet më nga publiku, përmes postimeve në rrjetet sociale kanë zbuluar se edhe karantinën e kanë bërë bashkë.

Modelja e njohur po qëndron në shtëpinë e futbollistit në Kroaci, nga ku nuk kanë munguar postimet në “Instagram”-in e saj.

Madje Oriola ka zbuluar shpeshherë se ajo gatuan për Erosin dhe veten. Mirëpo, videoja e fundit e modeles në “Instastory” ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Në pamjet në fjalë, modelja shfaqet me një thikë të madhe në dorë, teksa ecën në oborrin e shtëpisë së Erosit.

“Menduat se do vrisja të dashurin?”- shkruan ajo krahas videos ku në fakt shkon në breshërin e mbledhur në një karrige dhe e copëton me thikë.

[gallery ids="1060529,1060530,1060528,1036739,1061437,1061438,1061439,1061441,1061443,984520,984521,954812,951100,951098,951101,951095,945075,943300,897869,891081"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore