Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk mund të martohet me të fejuarin 6 vite më të ri, 50-vjeçarja zbulon se është shumë e mërzitur (FOTO)

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj 44-vjeçar, Alex Rodriguez, kishin vendosur që këtë vit të bënin dasmë.

Por çifti i famshëm e ka shtyrë si pasojë e pandemisë botërore Covid-19.

Të marten, këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçarja tha për show-n “Today” se është e “mërzitur” se dasma nuk do të bëhet së shpejti.

“Tani nuk kemi planifikuar asgjë”, tha nëna e dy fëmijëve, duke shtuar se “asnjë nuk e di se çfarë do të ndodhë më tej për shkak të koronavirusit”,

[gallery ids="1053214,1036020,1036019,1036016,980732,966791,962836,962837,955802,956964,956960,949056,932250,915996,915997,912784"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore