Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kot nuk është miliardere! 70 mijë dollarë për...Kylie Jenner i “çmendi” të gjithë (FOTO)

Edhe pse prej disa muajsh në karantinë, Kylie Jenner, nuk është ndalë së bleri rroba të shtrenjta.

Në postimet e saj në rrjetet sociale, miliarderja shfaqej gjithmonë në super formë dhe me shumë stil.

Një ditë më parë, Jenner ndau me fansat një foto ku shfaqej me një palë pantallona që “çmeden” rrjetin menjëherë.

Arsyeja? Ato kushtojnë plot 15 mijë dollarë. Po, po e lexuat mirë!

Kylie Jenner veshi një palë pantallona portokalli që kanë detaj disa kryqe ngjyrë të zezë dhe që kushtojnë 15.000 dollarë!

Pantallonat ndrysh quhen “Cross Patch” dhe i përkasin firmës “Chrome Hearts”. Sipas “Cosmopolitan” këto llogari janë kryer nga faqja në Instagram “Kylie Jenner Closet”.

Por ndër të tjera është llogaritur e gjithë veshja e saj. Crop top-i që Kylie e ka kombinuar me pantallonat e saj kushtojnë 259 dollarë, ndërsa vathët me diamand kushtojnë plot 50 mijë dollarë. Pra, e gjithë veshja e saj shkon gati 70 mijë dollarë.

[gallery ids="1044476,1043087,1043088,1061416,1044478,1038754,1040417,1041449,1038751,1037404,1037403,1018892,1028158,1015651,1015647,1015646"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore