Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Doktoresha që lufton koronavirusin, kinezja muskuloze pushton rrjetin me veprimin e fundit (FOTO)

Në vetëm pak ditë mjekja tashmë e famshme kineze, ka fituar 8 mijë ndjekës të rinj.

Ajo pak ditë më parë u bë virale në rrjet pasi ndjekësit e saj që janë plotë 408, 000 në Instagram i kërkuan që ta lërë profesionin si mjeke, për të nisur luftimin profesional në ring.

Por kur largohet nga palestrat e stërvitjes, Yuan informon shpesh fansat për punën në spital me pacientët e koronavirusit, por asnjëherë nuk harron që të postoj foto të trupit të saj muskuloz.

Ajo ka qenë në linjën e parë të luftës ndaj pandemisë së Covid-19. Që prej uljes së rrezikut të pandemisë në Kinë, Yuan ka rinisur postimin e videove të stërvitjes dhe kjo ka bërë që fansat të kërkojnë që ajo të bëhet sportiste profesioniste.

[gallery ids="1061566,1061567,1061562,1061563,1061573,1061569,1061574,1061568,1061572,1061570,1061571,1061561,1061565,1061560,1061564,1061559"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore