Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Disa gjëra që gratë duan nga burrat e tyre

Burrat dhe gratë duan pak a shumë të njëjtat gjëra, por ekzistojnë edhe disa dallime kryesore midis asaj që i duhet secilës gjini nga partnerët e tyre për të pasur një marrëdhënie të kënaqshme.

Zotërinj, duhet t’i kushtoni këtyre gjërave, sepse sa më shumë që ta bëni gruan tuaj të ndjehet e dashur dhe e vlerësuar, aq më shumë rriten shanset që gjithashtu të përmbushen dëshirat tuaja.

-Të dijë se e do

-Ta kuptoni dhe falni

-Bisedën e vërtetë

-Kohë cilësore me të (dhe fëmijët tuaj)

-Për të dëgjojë më shumë “Po” se “Jo”

-Aftësi më të mira dëgjimi

-Dashuri dhe përkujdesje

-Përgjegjësi të përbashkëta për punët e shtëpisë dhe rritjes së fëmijëve

-Një ditë pushimi

-Një qëndrim më të shëndetshëm për shëndetin e tyre /Revista Psikologjia/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore