Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dalin pamjet/ Ditëlindja luksoze e djalit të Sinan Hoxhës (FOTO)

Ditën e djeshme, këngëtari i njohur Sinan Hoxha, ka festuar ditëlindjen e katërt të djalit.

Me këtë rast, ai i kishte organizuar një festë të veçantë të birit në kushte shtëpie, ku të ftuar ishin disa nga shokët e tij.

Artisti i njohur është kujdesur që t’i mbajë aktiv fansat duke publikuar imazhe e video të ndryshme nga festa e zhvilluar për të birin. “Shpirti im, edhe 100 ishalla”, ka shkruar në njërin prej postimeve këngëtari Hoxha.

Në hapësirën për komente, Sinani pranoi urime të shumta edhe nga miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë që numëron në Instagram.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="876909,1060986,1060987,1060992,1060989,876906,1061026,1061025,1061024,381592,569331,1061023"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore