Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çmenduri e vërtetë, 15 fotot që kanë bërë lëmsh botën

Duket sikur universi ynë përdor lojën e tij të preferuar të quajtur “rastësi” për të provuar imagjinatën tonë.

Ndonjëherë i takojmë heronjtë e vërtetë të karikaturave në rrugë, os ndonjëherë mendojmë: “Këtë e kam parë diku …”

Shihni këto foto për më shumë dhe do të habiteni.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1061194,1061199,1061202,1061205,1061204,1061192,1061195,1061188,1061191,1061190,1061196,1061197,1061200,1061203,1061206"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore