Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Vajza zbulon hajdutin/ Kamerat e sigurisë i japin një dorë Policisë për identifikimin (VIDEO) 

Autoritetet në Kaliforni po kërkojnë një burrë, i cili ka tentuar të vjedhë një banesë por është trembur nga vajza vetëm 10 vjeçe e shtëpisë. E gjitha është filmuar nga kamerat e sigurisë.

Vajza po qëndronte në makinë, dhe në moment ajo del nga makina dhe thërret me të madhe duke trembur hajdutin. “Ajo është shumë trime dhe u surprizova shumë” tha mamaja e Lolës, Jordan Pendley.

https://youtu.be/yUqGfSAUPg0

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore