Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shumë u ankuan për kilogramët e tepërt në karantinë, por Anxhela Peristeri duket kaq elegante dhe super… (FOTO)

Ka disa kohë që këngëtarja e dashur për publikun, Anxhela Peristeri, i ka vënë si qëllim vetes që të heqë kilogramët e tepërt.

Në fakt ajo ia ka dalë me sukses dhe rezultati final është shumë i bukur.

Një ditë më parë, Anxhela sfiloi për koleksionin e Joni Peçit dhe dukej shumë elegante e super në formë.

Veshja që kishte zgjedhur dizajnuesi tregon linjat dhe nxjerr në pah ndryshimin e Peristerit. Ajo ka treguar më herët se i ka besuar disa suplementeve, dietës dhe ushtrimeve.

Teksa shumë personazhe të njohur të ekranit janë ankuar se kanë shtuar kilogramë gjatë izolimit, si pasojë e Covid-19, Anxhela duket se është e kundërta.

Duket qartë se këngëtarja nuk ka abuzuar aspak me ushqimin, dhe format e saj trupore janë perfekte dhe kaq elegante.

[gallery ids="1023637,913199,962083,1060612,913198,901421,909262,901420,901419,897065,897064,897061,900998,900997,897060,897066,897059"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore