Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Reperi i njohur shpëton për pak, “Ferrar”-i 250 mijë paund u përplas me një autobus (FOTO)

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrar”-in 250 mijë paund, pasi u përplas me një autobus në Londër.

Ngjarja ndodhi të dielën dhe makina sportive italiane thuajse u shkatërrua tërësisht.

Reperi i famshëm bëri një postim në “Instagram” ku tregonte se kishte qenë në vendin e ngjarjes kur kishte ndodhur përplasja, por nuk thoshte nëse makina ishte e tij apo ishte dikush tjetër që po drejtonte automjetin luksoz.

[gallery ids="1060586,1060587,1060588,1060589,1060590,1060591,1060592"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore