Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pastron, gatuan dhe hekuros/ Brenda shtëpisë luksoze të këngëtares shqiptare (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka treguar së fundmi ambientët e shtëpisë së saj luksoze.

Në një rrëfim për emisionin “Prive”, ajo ka treguar se si po e kalon kohën gjatë periudhës së izolimit si pasojë e pandemisë koronavirus.

Big Mama nuk ka nguruar që të tregojë çdo cep, duke filluar nga dhoma e gjumit e deri te kuzhina. Këngëtarja ka treguar se ka tre mënyra për të kaluar kohën në shtëpi: pastron, gatuan dhe hekuros rrobat.

Po ashtu ajo ka treguar se i pëlqen të shohë seriale turke dhe ka parë shumë gjatë pandemisë. Big Mama ka hapur dhe dyert e gardërobës e cila është e mbushur plot me rroba.

[gallery ids="953183,953182,953181,953185,1060632,1060633,1060634,1060635,913206,907955,907957,907956,907948,907951,907952,907953,907947,907946,907937"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore