Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nuk do t'i njihni, 18 fotot e rralla të VIP-ave para se të bëheshin të famshëm që do iu habisin të gjithëve

Këngët e tyre gjithmonë janë në krye të klasifikimeve.

Ata kanë bërë me qindra koncerte anë e mbanë botës dhe numërojnë me miliona fansa.

Por me siguri fotot e tyre në adoleshencë do iu habisin të gjithëve.

[gallery ids="1060793,1060794,1060795,1060808,1060799,1060797,1060798,1060802,1060803,1060806,1060800,1060796,1060810,1060804,1060805,1060807,1060809,1060801"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore