Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga Putin te Obama/ Pamjet që kanë turpëruar njerëzit e rëndësishëm të botës (FOTO)

Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm.

Mediat e huaja kanë mbledhur momentet më të sikletshme të njerëzve më me influence të botës, mes tyre presidentë të vendeve të fuqishme të globit.

Këto pamjet pa asnjë dyshim që I kanë vënë në siklet dhe do të donin t’i zhduknin njëherë e mirë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060224,1060215,1060223,1060214,1060216,1060217,1060220,1060218,1060222,1060219,1060221,1060225,1060226"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore