Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

"Nami" në Golem/ Dyndje në plazh, vajzat marrin rreze dielli "topless" (FOTOT)

Edhe pse nuk lejohet akoma të bësh plazh, kjo masë nuk po zbatohet më, të pakten nga banorët e zonave bregdetare.

Duke shfrytëzuar temperaturat e larta, qytetarët në Golem kanë ‘harruar’ karantinën dhe kanë shkuar në plazh. Edhe pse pa çadra, qindra prej tyre kanë frekuentuar plazhin.

LSA ka shkrepur disa foto të veçanta të qytetarëve të Golemit teksa shijojnë freskinë e detit dhe marrin rreze. Në foto shihen edhe disa vajza të cilat kanë zgjedhur që të dalin ‘toples’ për të marrë sa më mirë rrezet e diellit në shpinën e tyre.

Kreu i qeverisë, Edi Rama njoftoi sot se plazhet do të hapen duke nisur nga 10 qershori.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme.

[gallery ids="1060650,1060653,1060655,1060644,1060647,1060659,1060643,1060645,1060654,1060641,1060642,1060646,1060648,1060649,1060651,1060652,1060656,1060657,1060658"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore