Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Moderatorja e sportit rrëfen momentin e sikletshëm: Ngrita këmbën dhe u grisën pantallonat… (FOTO)

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, ka treguar së fundmi një incident të pakëndshëm dhe të sikletshëm që i ka ndodhur gjatë orarit të punës.

E ftuar në emisionin “Why Not”, bukuroshja u shpreh se njëherë i janë grisur pantallonat.

“A të janë grisur rrobat në rrugë ose në transmetim?”, e pyeti moderatorja Roza Lati.

“Rasti i fundit ndodhi kur isha tek stadiumi “Air Albania” ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, (tregon me dorë mes këmbëve) dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista", tregoi Lei.

[gallery ids="1060441,1060442,1060443,1060444,1048363,1048362,1048361,1032627,1024197,1007023,1007021,1035962,987074,987075,991239"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore