Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E pabesueshme/ Beteja e egër mes nënës dhe këlyshit të saj për...(FOTO)

Këto imazhe të jashtëzakonshme tregojnë momentin kur një tigreshë përballet një një duel të ashpër me vajzën e saj.

Momenti dramatik midis ndodhi në një zonë të hapur, të Parkut Kombëtar Ranthambore në shtetin perëndimor të Rajasthan në Indi.

Tigresha Sulatana dhe nëna e saj Noor janë parë duke u përleshur me njëri-tjetrin për afro 20 sekonda. Fotografi Parag Bhatt beson se dyshja po luftonin për territorin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060343,1060344,1060345,1060346,1060347,1060348"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore