Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do guxonit? Yjet e ekranit ju zbulojnë si të dukeni seksi me bikinit këtë verë (FOTO)

Në muajin qershor pritet që të nisë zyrtarisht sezoni i plazhit. E sigurisht që femrat kanë pak kohë që kanë nisur të mendojnë për rrobat e banjos.

Nëse ende nuk keni vendosur se çfarë bikini të bleni, ju vijnë në ndihmë vajzat e njohura të showbiz-it. Këto të fundit kanë nisur një trend që do të përhapet shumë gjatë këtyre muajve.

Madje ky trend është i realizueshëm edhe me rrobat e banjove që ju keni në shtëpi.

Modeli super seksi kërkon që thjesht të të dalë pak gjoksi në pjesën e poshtme të bikinit, si në këto foto të Bella Hadid apo Rita Orës.

Madje shumë modele të famshme kanë nisur të ndajnë në rrjete sociale foto me bikini ku shfaqin pjesën e poshtme të gjoksit dhe duken tepër tërheqëse.

Do guxonit që të vishnit bikinit në këtë mënyrë?

[gallery ids="1058061,1058056,1058057,1060386,1060387,1060388,1060389,1060390,1058059,1058060"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore