Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dalin pamjet/ Si ra nga shkëmbi “përbindëshi” grek që përdhunoi shqiptaren

Një përdhunues serial i njohur si 'Bisha e Kavos' ndodhet në gjendje të rëndë në spital, pasi ra nga shkëmbi në momenti që ndiqej na policia.

Greku, I cili akuzohet për përdhunimin e një shqiptareje dhe ngacimimin e 7 britanikeve, është shpallur në kërkim prej më shumë se dy javësh.

Mediat e huaja kanë publikuar pamje nga operacioni, ku efektivë policie dhe infermierë e mbajnë me barrel për ta çuar në spital.

Aspiotis, aktualisht ndodhet në një spital në Korfuz dhe po kurohet nga mjekët pasi ka thyer legenin, brinjë, rruaza të shtyllës kurrizore dhe ka pësuar gjithashtu hematoma në veshka.

“Zona ku ai ra kishte terren të vështirë, na u desh më shumë se dy orë e gjysmë për të shpëtuar 47-vjeçarin,” i tha shefi i zjarrfikësve në Korfuz, Nikos Kolovos.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060144,1060142,1060143,1060175,1060174,1060173,1060141,1060146,1060147,1060149"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore