Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Çifti puthet në ballkon në vendin mysliman, por u ndodh e papritura (FOTO)

Disa foto të publikuara në rrjetet sociale ku puth të dashurën e tij në çatinë e Teheranit i kanë kushtuar shumë shtrenjtë një djali.

Alireeza Japalaghy nga Irani, një bloger me 133 mijë ndjekës në Instagram është arrestuar nga policia në akuzën e kryerjes së “veprimeve të turpshme” në publik.

Autoritetet iraniane kanë bërë me dije se edhe vajza “do të arrestohet së shpejti” për shkeljen e kodit të veshjes së Republikës Islamike, i cili lejon gratë të lënë zbuluar vetëm fytyrën, duart dhe këmbët.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060126,1060125,1060127,1060128,1060129,1060130"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore