Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çfarë ka ndodhur? Shihni si është transformuar motra e Kardashianëve (FOTO)

Një foto post-karantinës nga Khloe Kardashian dhe njerëzit vërshuan me komente të tipit: KUSH JE TI?

Por çfarë problemi ka fotoja? Nuk duket si Khloe! Photoshop? Ndërhyrje estetike?  Mirëpo, një gjë është e sigurt, motra e Kardashian ka ndryshuar totalisht dhe kjo duket qartë edhe nga fotot.

Nëse komentet në Instagram janë “të menaxhueshme”, Twitter-i është i pamëshirshëm.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060111,1060109,1060110,1060113,1060115,1060114,1060112,968721,964403,848849,964423,968728,978822,1036406"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore