Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

10 shtetet me tifozet më të nxehta (FOTO)

Nuk ka asnjë dyshim që futbollin e bëjnë më interesant tifozët. Herë pas here lojtarët kanë insistuar se nuk do të ishin asgjë pa tifozët e tyre. Pasioni dhe devotshmërisë që tifozët sjellin në lojë nuk krahasohet me asgjë.

Dhe kur flasim për tifozët femra, atmosfera në stadium bëhet më interesante me praninë e tyre. Ato shtojnë shkëlqimin në sport me veshjet e tyre të personalizuara dhe më e rëndësishmja bukurinë e tyre.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060089,1060088,1060087,1060086,1060085,1060084,1060082,1060081,1060080,1060079,1060083"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore