Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

10 rastet kur Ivanka Trump ka lënë nam me veshjen (FOTO)

Ajo është e bukur dhe mjaft e suksesshme. E bija e Donald Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes me stilin e saj unik, por ndodh që herë pas here ajo të guxojë më tepër me veshjen.

Dhe në këto raste, nëna e 3 fëmijëve ka shkaktuar debate të forta në media. Më poshtë po ju tregojmë disa nga veshjet me të guximshme të Ivanka Trump.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1060419,1060421,1060418,1060426,1060416,1060417,1060422,1060424,1060425,1060420"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore