Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shfaqet Luiza Xhuvani/ E veshur me të zeza dhe maskë mbrojtëse për pazarin e ditës (FOTO)

Tashmë që bashkëshorti i saj, ish-regjisori i njohur Gjergj Xhuvani nuk jeton më, duket se zonja Xhuvani është tërhequr plotësisht në jetën e saj private. Paparazzi e ka fotografuar në përditshmërinë e saj, duke bërë pazaret e zakonshme dhe me mbrojtjen e duhur ndaj epidemisë.

Nuk e dimë se si do të kishte qenë si politikane, pasi ndenji shumë pak në Parlament, por si aktore pa dyshim që është një mungesë e madhe në teatër dhe kinema, mosprezenca e së talentuarës Luiza Xhuvani./Panoramaplus

[gallery ids="1059841,1059842,1059843,1059844,1059845,1059846"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore