Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Grabitja e 250 milionë lekëve nga vëllai dhe i dashuri i spikeres topless, si e ndoqen biznesmenin (FOTOT)

Dosja.al ka zbardhur detaje të reja nga grabitja spektakolare në Tiranë, ku Donald Hoxha bashkë me Gentian Kanen vodhën mbi 250 milionë lekë nga makina e biznesmenit,  Flamur Behi. Burime bëjnë me dije se Donald Hoxha është vëllai i spikeres së Zjarr Tv-së, Greta Hoxha, ndërsa, Gentian Kane është i dashuri i saj. Kjo e fundit u bë “e njohur”, pasi del topless në ekran.

Të dy grabitësit, Donald Hoxha dhe  Gentian Kane para se të kryenin grabitjen ndoqën lëvizjet e biznesmenit. Në momentin që Behi u fut në Qendrën Kristal në Tiranë, ata i morën nga bagazhi i makinës “Range Rover” shumën e majme të parave.  Policia ka mundur t’u sekuestrojë autorëve 175 milionë lekë dhe 50 mijë franga.  Mbi ta rëndon vepra penale “Vjedhje”./ Marrë nga Dosja.al

[gallery ids="1059715,1059720,1059726,1059725,1059721,1059718,1059719,1059716"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore