Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dy persona të plagosur pas sherrit në Elbasan

Dy persona përfunduan në spital si pasojë e një konflikti. Ngjarja ndodhi në mbrëmjen e sotme në lagjen 11 nëntori të qytetit, ku dy të plagosurit u përleshën njëri me tjetrin

Nga informacionet e marra, F.S 36 vjeç dhe K.P 44 vjeç kanë përfunduar në spital si pasojë e lëndimeve dhe po marrin ndihmën e parë mjekësore.

Forcat e policisë ndërhynë për të shuar sherrin dhe ndaluan përshkallëzimin e situatës, ndërsa nisën hetimin për dy konfliktuesit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore