Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zhvishet reperja e famshme, “çmend” fansat me tatuazhin në të pasme (FOTO)

Përveç muzikës që bën, Cardi B njihet gjithashtu edhe për pozat shumë "hot" në rrjetet sociale.

Reperja e njohur ka publikuar së fundmi në "Instagram" një foto ku shfaqet e veshur në bikini të gjelbra duke pozuar nga pas.

Në plan të parë, reperja vuri të pasmet bombastike, ndërsa tregoi tatuazhin gjigant që ka në të pasme dhe shpinë.

Ajo po mbante një çantë në duar, ndërsa kishte mbathur një palë sandale të larta dhe dukej tejet joshëse.

[gallery ids="1059202,1059204,1059205,1059206,1059207,1015611,1015609,975400,975399,975398,975395,964247,964242,950024,950028,950032"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore