Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Yjet që kanë lënë nam me veshjet, fotot që i kanë turpëruar

Yjet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe syrit të paparacëve nuk kanë se si t?u shpëtojnë incidentet e ndryshme.

Ndodh shpesh që ata të kenë problem me veshjet, duke u turpëruar para të gjithëve. Më poshtë do ju tregojmë yjet që kanë lënë nam me veshjet, duke zbuluar më shumë se ç?duhet.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1058795,1058878,1058800,1058801,1058796,1058805,1058797,1058806,1058798,1058807,1058803,1058799,1058802,1058804"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore