Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Upss/ Si kurrë më parë, e dashura e Ronaldos zbulon pa dashje zonën intime (FOTO)

Georgina Rodriguez ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. E dashura e yllit të futbollist, Cristiano Ronaldo është shfaqur në një foto familjare në pishinë, por pa dashje ka zbuluar më shumë se ç?duhet.

Bukuroshja spanjolle ka zbuluar zonën intime dhe ky detaj është kapur nga ndjekësit e shumtë në mediat sociale.

Epo, Geo di si të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="987315,1050888,1059062,1059057,1059060,1050885,987317,987313,979985,979987,917477,917475,861886"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore