Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shkoi në mal për të mbledhur bimë, zhduket prej 5-ditësh 18-vjeçari (EMRI)

Një 18-vjeçar i cili kishte shkuar në malin e Korabit për të mbledhur bimë, është zhdukur.

Bëhet e ditur se ka humbur shtetasi Ardian Pali, dhe nuk ka gjurmë nga ai që nga dita e martë.

Gjithashtu mësohet se 18-vjeçari ishte i shoqëruar edhe nga dy persona të tjerë, të cilët janë kthyer në shtëpi.

Sipas "News24", dy personat janë shprehur se u ndanë nga ai si pasojë e një stuhie.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore