Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Prindër për herë të parë, këngëtarja shqiptare shtatzënë me djalin e ish-deputetit (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Olta Boka, thuhet se është në pritje të ëmbël. Raportohet se ajo dhe i dashuri i saj Iv, do të bëhen prindër për herë të parë.

Duke cituar burimet e saj, "Iconstyle" shkruan se barku i rrumbullakosur i këngëtares, tashmë është i dukshëm.

Deri tani Olta Boka nuk ka reaguar në lidhje me këto lajme, për të konfirmuar apo mohuar shtatëzinë e mundshme.

Olta e ka mbajtur lidhjen e saj me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj shumë private dhe foli për herë të parë për romancën me të vitin e kaluar.

[gallery ids="1059099,1059098,1059086,1059087,1059088,1059094,1059089,1059090,1059091,1059092,1059093,1059100,1059101,1059102,1059103,1059104"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore