Pa reçipeta dhe vetëm me…, modelja e famshme “thyen” rrjetin me pozat super të nxehta (FOTO)

Falë formave të saj bombastike dhe fotografive shumë seksi, Demi Rose ka arritur që të mbledhë plot 14 milionë ndjekës në “Insagram”.

Madje me pozat e saj super “hot”, ajo arrin që çdo ditë t’i shtohen fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, Demi ka postuar disa foto ku shfaqet pa reçipeta si dhe ekpozon të pasmet e mëdha me të brendshme.

Ndjekësit janë “tërbuar” nga pozat e saj dhe nuk kanë ngurruar që t’i bëjnë komente nga më të ndryshmet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.