Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luana Vjollca poston fotot tërheqëse nga ballkoni, kunati Getoar e ngacmon me komentin: Shumë i bukur… (FOTO)

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin.

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto mjaft tërheqëse.

Luana shfaqet e veshur sportive në taracën e një pallati, dhe nuk e ka treguar destinacionin.

Njëherë "Larg" e njëherë "Afër", kështu i përshkruan moderatorja fotot e publikuara në profilin e saj në "Instagram".

Pozat e saj kanë marrë si gjithmonë mijëra pëlqime e qindra komente. Ku në sy bien fjalët që i ka shkruar kunati i saj Getoar Selimi.

Ky i fundit ka zbuluar se Luana ndodhet në shtëpinë e tyre, në atë ballkonin e famshëm nga ku Marina dhe Getoari kanë publikuar foto këto 2 muajt e fundit të karantinës.

"Shumë i bukur ky vendi", i shkruan Getoari në një koment që ka tërhequr vëmendjen e fansave të moderatores.

"E keni marrë përgjysmë këtë ballkonin", i shkruan një fans.

[gallery ids="1058304,1056428,1051975,1056427,1059033,1059034,1059035,1059036,1059037,1048297,1056426,1051973,1048296,1022150,1041353,1032380,1032377,1022149"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore