Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e famshme ka qethur flokët zero? Ja fotografia që po bën xhiron në rrjet (FOTO)

Personazhet e famshëm të ekranit nuk kanë limit kur bëhet fjalë për të ndryshuar look-un e tyre.

Dua Lipa vetëm pak ditë më parë i bëri flokët rozë, ndërsa Hilary Duff nuk e pati aspak problem dhe i bëri blu.

Por ajo që ka habitur të gjithë është Selena Gomez. Në një foto të postuar në rrjetet sociale, këngëtarja e famshme shfaqet me flokët e qethur zero.

Madje ky imazh i Selenës po bën namin në rrjetet sociale. Fansat mendojnë se këngëtarja e ka rruar kokën gjatë izolimit.

Fotoja është shpërndarë nga 6,000 vetë dhe ka pasur rreth 50,000 pëlqime. Ka shumë njerëz që nuk e besojnë se ajo ka bërë një gjest të tillë dhe pyesin nëse ajo është e vërtetë, por jo!

Dhe përgjigja është se fotoja e Selena Gomez me kokën e qethur zero është një fotomontazh. Menjëherë pasi u bë virale, e njëjta faqe i informoi të gjithë se fotot ishin false.

Imazhi i bërë me photoshop, u bazua në paraqitjen e Gomez në Festivalin e Filmit në Kanë majin e kaluar.

[gallery ids="984145,1019107,1015675,922894,1059072,1059073,1059074,1059075,984146,911799,911802,775370,810266,810267,873464"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore