Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ermal Fejzullahu paska pësuar aksident me familjen, ja si është gjendja e tyre shëndetësore (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë në rrjetet sociale.

Ai ka postuar në “Instastory” një video ku tregon se ka pësuar një aksident me makinë.

Teksa falenderon fansat e tij për interesimin për të dhe mesazhet e shumta që i kanë dërguar, Ermali tregon se kishte qenë së bashku me disa familjarë të tij.

Gjithashtu këngëtari tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ajo që kishte ndodhur ishte diçka e padëmshme.

[gallery ids="863960,863964,863956,863961,863962,863963,1022430,971600,971599,1024679,920030,896854,1050151,957688,869591,908182"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore