Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E thotë studimi/ Gratë që janë të lidhura me burra me të rinj, janë më të lumtura (FOTO)

[caption id="attachment_1059188" align="aligncenter" width="728"] Gratë ndihen më dominuese në këto marrëdhënie.[/caption]

Shumë femra martohen me burra që janë 1-3 vite më të mëdhenj se ato, duke besuar se është gjëja më e duhur për ta.

Në fakt ashtu duket, por sipas disa mjekëve dhe ekspertëve të lidhjeve, gratë që dalin në takime me burra më të rinj se veten, mund të jenë më të lumtura.

?Bright Side? ka vendosur që të ndajë disa detaje rreth këtij studimi:

[gallery ids="1059186,1059187,1059188,1059189"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore