“Vazhdoj të bëj seksin nëpër…”, Olta Gixhari ka dy fjalë për fansat: Vdiqa po ma kërkojnë të gjithë (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari, zbuloi se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ndërkohë dje, Olta postoi një foto të saj ku falenderoi të gjithë fansat që e kanë uruar për shtatzëninë.

Ndërsa u shpreh se së shpejti do të publikojë foto ku duket barku i rrumbullakosur.

“Faleminderit me zemer per gjithe urimet tuaja, ma keni bere edhe me te embel pritjen e bebushit tim❤️ Shume shpejte do postoj nje foto(modeste) me barkaluq, se vdiiiqaa po ma kerkojne te gjiiithe😅Ps- une vazhdoj bej seksin neper foto nuk heq dore 😂Ju dua ,zemra mal ❤️❤️❤️”– shkroi aktorja, e cila e shoqëroi postimi me një foto të profilit të saj ku dukej shumë e ëmbël.

Aktualisht Olta ndodhet në Spanjë ku është zhvendosur për të jetuar me partnerin e saj misterioz.

Ajo ka zgjedhur ta mbajë larg publikut mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën duke publikuar vetëm një foto me të e shtrirë në plazh, por që nuk i tregon fytyrën.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.