Portet më befasuese në botë, ja vendet me ujëra të mrekullueshëm që do ju lënë pa fjalë (FOTO)

Ka diçka padyshim romantike dhe shumë tërheqëse në një port që duket kaq i bukur sa në këto imazhe mahnitëse.

Kë foto të publikuara nga “Daily Mail” do t’ju dërgojnë në një udhëtim detar nëpër botë. Nga Vancouver në Itali Suedi dhe Norvegji, do të gjeni porte marramendëse.

Gjithashtu pamje mahnitëse të porteve do të shikoni edhe në Amerikën e Jugut dhe Australi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.