Me palestër e pishina gjigande, vilat super luksoze ku VIP-at kaluan karantinën (FOTO)

Nuk janë vetëm Meghan Markle dhe Princ Harry, ata që kanë vendosur që të jetojnë në një vilë super luksoze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Edhe shumë emra të tjerë të famshëm të ekranit po shijojnë izolimin në shumë stil.

Madje edhe lagjet e tyre të karantinës janë aq të bukura, sa ato të çiftit mbretëror. Kujtojmë se “The Sun” zbuloi pak ditë më parë, se çifti po jeton në rezidencën prej 15 milionë paund të Tyler Perry, në Los Angeles.

Ndërkohë në fotogaleri do të shikoni vilat super luksoze e të shtrenjta të VIP-ave, të cilët nuk e kanë ndjerë aq shumë izolimin për shkak të Covid-19.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.