Me bikini shumë të vogla, këngëtarja shqiptare i vë “flakën” rrjetit (FOTO)

Rita Ora njihet për postimet e saj provokuese në Instagram, sidomos gjatë stinës së verës.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, njihet për postimet e saj provokuese.

Në profilin e saj në “Instagram” mund të gjeni foto e video shumë seksi.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shfaqet me bikini shumë të vogla.

Me këto poza, Rita Ora i ka vënë “flakën” rrjetit social, ku ka nxjerrë në pah format e saj mahnitëse.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.