Ju kujtohet si ishte Luana Vjollca 5 vite më parë? E tregon vetë bukuroshja me këto… (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe duket se ka fansat më të zjarrtë.

Është fjala për Luana Vjollcën, e cila gajtë ditëve të izolimit si pasojë e Covid-19, i ka munguar ekranit shqiptar.

Por sigurisht, ajo ka qëndruar pranë fansave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale. Së fundmi, Luan ka ndarë me ndjekësit e shumtë një pozë të realizuar 5 vite më parë.

Në foton në fjalë, moderatorja bukuroshe shfaqet në super formë si gjithmonë. Ajo mban veshur një body të zi, i cili i ka nxjerrë në pah mjaft bukur format e saj trupore.

Poza e saj ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe sigurisht që fansat nuk ia kanë kursyer komplimentet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.