Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Genta Ismajli shtatzënë me biznesmenin turk? Ja fotoja që ngriti dyshimet dhe fansat… (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, ka gritur dyshimet se është në pritje të ëmbël.

Në foton e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë dhe sytë e të gjithëve ishin tek barku i saj.

Ishin ndjekësit ata që vunë re barkun e këngëtares, i cili duket i rrumbullakosur. E të gjithë fansat komentuan se ajo mund të jetë shtatzënë.

"Jeta është e bukur,"- shkroi Genta në përshkrimin e fotos. Por këngëtarja nuk iu është përgjigjur komenteve të ndjekësve në lidhje me dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Ajo është prej disa kohë në një lidhje me biznesmenin turk Usta. Genta është shprehur se ka gjetur dashurinë e jetës së saj dhe ata planifikojnë të martohen së shpejti me njëri-tjetrin.

[gallery ids="981837,981836,962648,958560,954387,954386,1058352,954385,949439,950741,948883,946303,946302,946301,920635,908599,908598,908597,908596,908601"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore