Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do befasoheni, 13 arsye pse Kanadaja është një ndër vendet më unike në botë (FOTO)

Kanadaja njihet si një nga vendet më të veçanta në botë dhe kjo për shumë arsye.

Përveç jetesës së mirë, njerëzit aty kanë edhe disa sjellje që i veçon nga pjesa tjetër e botës.

Për shembull në Kanada mund të gjesh burg për arushat polarë, një pistë për uljen e alienëve, apo të blesh qumësht në qese plastike. Më po ashtu ju sjellim një galeri me foto që shpjegon gjërat e veçanta të Kanadasë që e dallojnë nga shumë shtete.

[gallery ids="1057892,1057893,1057894,1057896,1057902,1057901,1057898,1057899,1057900,1057903,1057897,1057904,1057895"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore