Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Brabus transformon plotësisht “super-bishën” e blinduar G Class (FOTOT)

Nga 440 mijë paund deri në 645 mijë paund, këto janë çmimet për të bërë tuajën një ?bishë? G Class të Mercedes Benz por të modifikuar nga Braburs.

Së fundmi Kompania gjermane e modifikimit të makinave Brabus ka prezantuar makinën e saj më të fundit një Mercedes-Benz G-Wagen, i gjithë i blinduar me çelik dhe rezistent ndaj shpërthimeve që mund të mbajë të sigurt njerëz që e ndiejnë veten të rrezikuar nga një sulm.

Model i thjeshtë i një G Classi të tillë nis me çmimin origjinal prej 90 mijë paundësh, por Brabus e ka transformuar totalisht atë, duke i inkoorporuar dhe të ashtuquajturën "Qelizë Mbrojtëse" e cila mund t?i bëjë ballë sulmeve me automatikë kallashnikov dhe shpërthimeve të granatave.

[gallery ids="1058414,1058415,1058416,1058418,1058419,1058420,1058421,1058422,1058423,1058424"]

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore