Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

"Bisha" kineze që lufton koronavirusin, doktoresha muskuloze para dilemës së madhe (FOTO)

Ajo ka qenë në linjën e parë të luftës ndaj pandemisë së Covid-19, por fansat e shumtë të doktoreshës së famshme ?bodybuilding? kineze Yuan Herong, i kërkojnë ta lërë këtë profesion për të nisur luftimin profesional në ring.

Yuan është kthyer në një sensacion në internet për format e saj trupore muskuloze dhe me pak rroba, të cilat ajo i ndan me rreth 400,000 fansat në Instagram.

Por kur largohet nga palestrat e stërvitjes, Yuan informon shpesh fansat për punën në spital me pacientët e koronavirusit.

Që prej uljes së rrezikut të pandemisë në Kinë, Yuan ka rinisur postimin e videove të stërvitjes dhe kjo ka bërë që fansat të kërkojnë që ajo të bëhet sportiste profesioniste.

[gallery ids="1058661,1058655,1058656,1058657,1058658,1058665,1058659,1058660,1058662,1058663,1058664,1058666,1058667,1058668"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore