Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Aksidentohet këngëtari shqiptar, makina “Range Rover” përplaset me shtyllën (EMRI+DETAJE)

Ditën e sotme këngëtari shqiptar Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident me makinë në Prishtinë. Ishte ?Prive? ajo e cila ka bërë publike një foto nga vendngjarja aty ku shihet makina tip ?Range Rover? e përplasur me shtyllën e semaforit.

Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory aty ku shihet se dhe gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Më tej ai ka falenderuar të gjithë personat që janë intersuar në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore.

"Doja t?iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t?u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë", shprehet Ermali.

[gallery ids="1058704,1058705,1058706,1058703"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore