Pa reçipeta veshur? Këngëtarja shqiptare “dogji” rrjetin me pozën e nxehtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, duket se nuk e ka në mend që të ndalë pozat provokative.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shihet shtrirë teksa është rregulluar deri në detaje dhe pavarësisht kësaj është diçka tjetër që bie në sy.

Bëhet fjalë për gjoksin dhe faktin se ajo duket sikur nuk ka veshur fare reçipeta.

Këngëtarja kohët e fundit ka qenë aktive me publikimin e imazheve të tilla. Komentet e ndryshme pozitive nuk mungojnë andaj Beatrix nuk po i zhgënjen fansat.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.