Dasmat mbretërore, njihuni me nuset më të fuqishme të shekullit 20 dhe 21 (FOTOT)

Dasma është padyshim momenti më i bukur në jetën e një çifti. BrightSide ka sjellë nuset më të mira të dasmave mbretërore, të shekullit të fundit. Le t’i shikojmë nuset e shekullit 20 dhe 21.

Pavarësisht nëse je princeshë, mbretëreshë, dukesh apo dhe njëri i thjeshtë, në ditën e dasmës miliona sy janë në pritjen tënde.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.