Aktorja e famshme turke qenka fanse e Tunës, këngëtarja sapo bëri një premtim publik… (FOTO)

Filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix është “Mrekullia në qelinë nr.7”, i cili ka prekur zemrat e të gjithëve.

Dy personazhet kryesorë në film janë një baba dhe vajza e tij, Ova.

Vajza në rolin e “Ova-s” quhet Nisa Sofiya Aksongur dhe është vetëm 9 vjeçe.

Menjëherë ajo ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve dhe është vogëlushja më e famshme e momentit.

Mirëpo, nuk e dinim se “Ova” qenka fanse e këngëtares shqiptare, Tuna Sejdi.

Aktorja e famshme turke ka publikuar në “Instastory” foto të saj dhe në sfond është kënga e Tunës dhe Ylli Limanit në sfond, “A don hala”.

E surprizuar nga ky gjest, Tuna i ka ripostuar fotot e aktores turke në “Instastory”-n e saj dhe i ka bërë një premtim publik.

“Hey Ova ma ke ngjall çdo emocion. Nëse takohemi me shumë qejf do ta kisha këndu krej albumin.”- i shkruan këngëtarja të voglë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.