Ylli televiziv “çmend” kalimtarët, shfaqet shumë “hot” rrugëve (FOTO)

Ylli televiziv, Lauren Goodger, ka çmendur kalimtarët në Essex teksa u shfaq rrugëve shumë seksi.

33-vjeçarja mbante veshur një pale pantallona të zinj, një kanotiere të bardhë që i nxirrte gjithë shpinën jashtë.

Ajo herë pas here ka thyer karantinën, duke dalë shëtitje pranë shtëpisë së saj, ku tërhiqte menjëherë vëmendjen e të gjithëve me veshjet e saj.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.